pravdoiskatel77 (pravdoiskatel77) wrote,
pravdoiskatel77
pravdoiskatel77

Министр культуры Нищук всего лишь повторил то, что писал о жителях Юго-Востока поэт Василь Стус

Оригинал взят у varjag2007su в Министр культуры Нищук всего лишь повторил то, что писал о жителях Юго-Востока поэт Василь Стус
Уже второй день соцсети возмущенно кипят, обсуждая заявление министра культуры Украины Нищука о том, что жители Юго-ВОстока Украины являются генетически неполноценными и завезенными в города, чтобы не давать украинцам развивать украинскую культуру.

При этом часто апеллируют к западноукраинскому происхождению бывшего рупора майдана. Но этот рупор всего лишь повторил то, что в 70-е годы писал об украинцах и мешающих им поселяться в городах русских самый настоящий и генетически чистый житель Донбасса украинского происхождения - поэт Василь Стус
.

Василь Стус об украинцах
Лучше всего, мне кажется, темные глубины патологического подсознания отдельных представителей украинской, э-э-э, интеллигенции первого поколения лучше всего раскрыл небесталанный поэт, интересный для узкого круга ценителей, Васыль Стус:

«У нас немає майбутнього. Коріння нації — тільки в селі, а «хуторянським» народом ми довго не проживем, пам'ятаючи про вплив міста, про армію, про всі інші канали русифікації».

«Як же можна миритись з тим особливим інтернаціоналізмом, який може призвести до згуби цілої духовної одиниці людства»...

... «Сільське українське населення, колгоспники не мають фактично доступу до міста, не можуть вливатися в міське населення і виносити за межі села українську мову».
«...міське населення в українських містах рекрутується в основному за рахунок наїжджих росіян».

«...видно при простих арифметичних підрахунках, що (...) тільки через росіян 4.227.769 українців не мають змоги жити в українських містах. Коли ж добавити сюди ще й євреїв, які майже всі живуть у містах і користуються російською мовою, то серед міського населення буде вже понад 31% неукраїнців (тобто некорінного населення республіки). Отже, понад 5 мільйонів українців не можуть зайняти свого законного місця в містах, не можуть користуватися всіма отими перевагами, які дає життя у місті в порівнянні з помешканням на селі, не можуть брати найактивнішу участь у творенні самої культури української нації. Скільки серед тих понад п'яти мільйонів гине щодня, щогодини безслідно Шевченків, Франків, Бортнянських, Кошиців, Лисенків, Драгоманових, Грушевських, Яворницьких!»

«...понад одна чверть [...] співвітчизників, замість того, щоб посісти місце спеціалістів з вищою та середньою спеціальною освітою в народному господарстві республіки, продовжують немудрацьке діло Хоми Ґудзя, тобто "живуть на гною, довбаються в гною, їдять на гною і вмирають на гною", аби угноїти собою землю для тих, хто їх вище гною ніколи й не ставив у своїх «генеральних, перспективних планах розвитку народного господарства».

Tags: Украина, нацизм
Subscribe
Buy for 60 tokens
Оригинал взят у beriozka_rus в За сносом в Европе памятников героям Второй мировой войны стоят США Американцы требуют от одной из восточноевропейских стран ускорить снос памятников героям Красной армии. Об этом заявил глава МИДа Сергей Лавров. Речь может идти о Польше или Болгарии,…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment